Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ POLİTİKASI
ŞÖLEN A.Ş olarak ;

Çağdaş teknoloji ile üretim yaparak , gıda güvenliğini en üst düzeyde sağlayarak, tüketici haklarını  ve  müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, standartlara uygun hammaddeleri, eğitimli personelimiz ile Hijyenik ortamlarda işleyerek, AR-GE ve Kalite hedefleri doğrultusunda sürekli iyileşmeyi baz alarak, yasal şartlar ve müşteri gerekliliklerine uygunluğu ön planda tutarak , çevreye ve topluma duyarlı, emeğe saygılı  ilkelerimizle lider olmayı  amaç  edindik.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
İSMAİL ÇOBAN

Helal Gıda Üretimi

Tutkuyla, en yenilikçi, en lezzetli ürünleri tüketiciye sunmak için büyük bir motivasyonla çalışan Şölen bugüne kadar yaptığı her şeyi, ‘Şölen farklı yapar’ diyerek başarmıştır. Şirketimiz hem insan kaynağına, hem de tesislerine ve yeni teknolojilere düzenli olarak yatırım yapmaktadır. Şölen’in 28 yıllık deneyiminin güvencesiyle pazara sunduğu bütün ürünleri, en yüksek teknolojik imkanlar kullanılarak ve ileri gıda standartları uygulamaları ile üretilmektedir. Kurulduğu günden bu yana Kalite Yönetim ve Gıda Güvenliği Yönetim standardıyla ilgili tüm belgeleri bünyesinde bulundurarak çalışmalarını titizlikle sürdürmektedir.

Üretim alanındaki personelimiz doğrultusunda, ürünlerimizi sıfır hata ile ulaştırabilmek için gerekli tüm hijyen koşullarının sağlandığı ortamlarda çalışıyoruz. Bugün 200’ün üzerinde ürün çeşidini, 100’ü aşkın ülkeye ihraç eden Şölen, ürünlerindeki hammaddelerin tamamını Helal Sertifikalı güvenilir kurumlardan temin etmekte, tesislerinde helal üretim koşullarına uygun üretim yapmaktadır.

Helal gıda sertifikalarımızı görüntülemek için tıklayınız.