yönetim kurulu mesajı
Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı
Şölen olarak, köklü geçmişimizden aldığımız güç ve sahip olduğumuz yenilikçi vizyonumuzla dünya çapında fark yaratan markalara imza atıyoruz. Değerlerimize olan bağlılığımız, başarı tutkumuz, kaliteli ürünlerimizle, mevcut pazarlarda derinlemesine büyüyor, global rekabette rakiplerimizden ayrışıyoruz. DNA’mızda taşıdığımız genç, cesur, dinamik unsurlarla, güçlü altyapımız ve inovatif bakış açımızla ve el ele verdiğimiz takım arkadaşlarımızdan aldığımız güçle büyüme yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Kurulduğumuz ilk günden beri doğduğumuz topraklardan aldığımızı yine bu topraklara yatırmayı kendimize görev biliyoruz. Kalite, gıda güvenliği ve inovasyonu odağımıza alarak yeni teknolojilere kesintisiz bir şekilde yatırım yapıyoruz. Türkiye’nin Çikolata Fabrikası olarak adlandırdığımız, endüstri 4.0 normlarına sahip, dünyanın sayılı tesisleri arasında yer alan Gaziantep fabrikamız ve İstanbul’daki tesislerimizde üstün kaliteli ürünlerimizi mükemmel bir lezzetle harmanlayarak dünyanın dört bir yanındaki tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

Biscolata, Ozmo, Milango, Boombastic, Luppo, Lokkum, Nutymax gibi markalarımızla dünya çapında başarı hikayeleri yazdık; ürünlerimizin global pazarlarda elde ettiği başarılarla bu ilerleyişimizi büyük bir hızla sürdürüyoruz. Bugün 200’ün üzerinde ürün çeşidimizi 120’den fazla ülkeye ihraç ederek, yurtdışı açılımlarımıza devam ediyoruz.

Teknoloji ve dijitalleşmenin tüm iş yapış biçimlerinin önemli bir parçası haline geldiği günümüzde, değişen dünyanın beklenti ve ihtiyaçlarını yakından izleyerek, çağın gerekliliklerine göre hızlı çözümler geliştiriyoruz. İnsan kaynağımız, güçlü teknolojik donanımımız, adaptasyonu yüksek ve çevik organizasyon yapımızın yanı sıra online satış kanallarımızla da tüketicilerimize daima en iyi ürünleri sunuyoruz.

Üretimle, yatırımla, istihdamla ve ihracatla Türkiye’ye güç veren bir şirket olarak, büyük bir motivasyonla çalışan Ar-Ge ve pazarlama yapılanmamızla uluslararası büyük pazarlarda ilk sıralarda yer alma hedefimiz doğrultusunda, hayata Şölen tadı katan ürünlerimizle tüketicilerimizin her anını bir kutlamaya dönüştürmek için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Saygılarımla,

İsmail ÇOBAN

Yönetim Kurulu Başkanı

ŞÖLEN
imza