Basın Odası

Basın Bültenleri
17.01.2022

Şölen Boutıque, Sevgililer Günü’nde Kalplere Girecek

Şölen’in birbirinden lezzetli, birbirinden şık ürünlerini yılın her günü bir araya getiren Şölen Boutique, Sevgililer Günü’nde tatlı bir mutluluk yaşatacak hediye önerileri sunuyor. Şölen’in Milango, Vital, Octavia gibi dikkat çeken ikramlık ürünlerinin yanı sıra kayın ağacından yapılmış çekiç ve özel kutusundaki kalpli özel çikolatalar öne çıkıyor.

Şölen’in dünya çapında sevilen ikramlık ve hediyelik lezzetlerinin yanı sıra artizanal ürünlerini yılın her günü tüketicilerin beğenisine sunan mağazası Şölen Boutique, Sevgililer Günü’ne hazır.

Sevdiğine şık bir hediye vermek isteyenlerin adresi olan Şölen Boutique, aynı zamanda www.solenboutique.com sitesi üzerinden hizmet veriyor.

Milango, Vital, Octavia gibi Şölen klasiklerinin yanında, yeni artizanal çikolata kutuları ve Sevgililer Günü için hazırlanan kayın ağacından yapılmış çekiç ve özel kutusundaki kalpli çikolatalar dikkat çekiyor. Çikolatalar beyaz ya da kırmızı kalpli olarak hazırlanabiliyor. Çekiçli 450 gramlık kutularda bitter, sütlü ya da fıstıklı bitter çikolata seçenekleri bulunuyor.

Ayrıca Şölen Boutique’ten alınan hediyelerin kutuları Sevgililer Günü’ne özel bir şekilde kişiselleştirilebiliyor, ürünler böylece hem göze hem de damaklara hitap ediyor.